خانه/انتخاب سازنده خودرو/ماشین های کمپانی دانگ فنگ

ماشین های کمپانی دانگ فنگ

شما در سایت ما میتوانید از مشاوره رایگان جهت خرید بهترین روغن موتور و فیلتر کمپانی دانگ فنگ بهره مند شوید.

اچ-سی-کراس

اچ سی کراس

تاریخچه ماشین های کمپانی دانگ فنگ

دانگ فنگ – Dongfeng در سال 1969، یعنی دقیقا 52 سال پیش در استانی دور افتاده در شهر ووهان پایه گذاری شد. با اینکه از کمپانی‌هایی مانند شرکت مرسدس بنز بسیار جوان‌تر و البته کم تجربه‌تر است، اما دلیل نمی‌شود که راه و چاه این صنعت را به خوبی از بر نباشد. از آنجایی که این شرکت خصوصی نیست، تمام و کمال آن به دولت کشورش تعلق دارد. برخی از طرفداران ترجیح می‌دهند که به جای استفاده از اسم کامل، از عبارت کوتاه شده DFM نیز استفاده کنند.

نام این برند بزرگ، ریشه جذاب و دلنشینی دارد و در زبان چینی از آن به عنوان «باد شرقی» یاد می‌شود، اما جالب است بدانید که از زمان افتتاح آن تا 28 سال پیش، یعنی 1992، این شرکت با یک عنوان کاملا متفاوت، یعنی Second Automobile Works، شناخته می‌شد. مائو زیدونگ (Mao Zedong) یکی از کسانی بود که با کمک گرفتن از استراتژی «جبهه سوم»، این شرکت را به امید اینکه روزی به اقتصاد کشورش کمکی کرده باشد، پایه گذاری کرد.

جبهه سوم یا همان «Third Front»، یک جنبش صنعتی مهم در چین بود که در سال 1964 شکل گرفت. در این جنبش، سرمایه گذاری‌های کلانی در بخش توسعه دفاع ملی، تکنولوژی، حمل و نقل عمومی و صنایع پایه شد تا اقتصاد این کشور پر جمعیت سر پا بماند. از حق نگذریم که زیدونگ با تاسیس این کارخانه، لطف بسیار بزرگی در حق بازار کشور خود کرد.

خرید انواع فیلتر خودرو دانگ فنگ

مجموعه مرکز پخش بهران فیلتر با 30 سال تجربه در زمینه فروش انواع فیلتر با مشاروره رایگان به شما کمک میکند تا مطمئن ترین خرید فیلتر خودرو دانگ فنگ داشته باشید .