مرکز پخش بهران فیلتر

مرکز پخش بهران فیلتر

مرکز پخش بهران فیلتر یک سال پس از تاسیس کارخانه بهران فیلتر در مشهد ، کار خود را در تهران آغاز کرد. و با مدیریت جناب آقای حمیدرضا مواسات شروع به فعالیت پخشِ مویرگی محصولات بهران فیلتر و ارائه آن به مراکز توزیع و مصرف ، شرکت های خدمات پس از فروش،حمل و نقل، شرکت های پخش لبنی ،شرکت های پخش مواد غذایی و کلیه شرکت ها و اتو سرویس ها در سر تا سر استان تهران عرضه می نمایند .

و ابتدای فعالیت در منطقه چراغ برق (بازار تهران) و با گسترده شدن فروشِ محصولات و استقبال مردم ، در حومه تهران (غرب و شرق) به دلیل نزدیکی به پایتخت ، انبار مرکز پخش بهران فیلتر را فعال نموده و فعالیت توزیع و پخش، از همین محدوده ارائه می گردد.و همیشه به اصول “رضایت مشتری ” پایبند بوده و انتقادات و پیشنهادات مشتریان برای این مرکز بسیار محترم و ارزشمند می باشند.

البته این مرکز خدماتی همچون سرویس ارسال رایگان ، بازاریابی بی وقفه و همچنین خدمات پس از فروش محصولات و… برای جلب و رضایت مشتریان خود ارائه می دهد. با توجه به نیاز روز و پیشرفت تکنولوژی برآن شدیم تا فروشگاه اینترنتی مرکز پخش بهران فیلتر را راه اندازی کنیم تا همه سلیقه ها به راحتی بتوانند،سفارش دهند و به سهولت فیلترها درب منزل خود تحویل بگیرید.

اگر شما جزء خریداران عمده یا مراکز پخش فیلتر و روغن هستید می توانید لیست قیمت محصولات بهران فیلتر دانلود کنید

آدرس پستی :جاده قدیم کرج جاده شهریار ، باغستان روبه رو نمایندگی سایپا مرکز پخش بهران فیلتر.

شماره تماس :7-65232006-021

تماس با مرکز پخش بهران فیلتر (فروش و پشتیبانی)

تماس با مرکز پخش بهران فیلتر

تیم پشتیبانی مرکز پخش بهران فیلتر در تمامی ایام هفته پاسخگوی شما می باشد .جهت مشاوره و خرید محصولات بهران فیلتر ، فیلترهای اصلی مانند (مان ، هنگست ، دونالدسون ، بالدوین ،فلیدگارد و …) با ما در تماس باشید.

شماره تماس :7-02165232006

سامانه پیامک :10008445

ایمیل:info@behranfilter.ir

در اینستاگرام و تلگرام با ما در تماس باشید.

آدرس پستی:محله دهمویز، جاده تهران شهریار، جاده تهران شهریار، پلاک ۵۹۰، طبقه ۱

کد پستی :3358662205

مشاوره در واتس اپ