خرید و فروش کمپانی هنگست

برند: فیلتر هنگست

درباره شرکت هنگست آلمان

نام Hengst (در آلمانی به معنای نریان) پلی بین قدرت اسب، موتورها، روغن و فیلترهای سوخت ایجاد می کند. دقیق تر از سال 1958، زمانی که والتر هنگست کار خود را راه اندازی کرد. Walter Hengst KG در مونستر، آلمان. بنابراین، او پایه‌های توسعه پر حادثه و موفقیت‌آمیز شرکتی را که اکنون تحت مدیریت نوه‌اش، ینس روتگرینگ و با نام جدید Hengst SE قرار دارد، گذاشت.

این شرکت که در دوران جدید و پیشرفت‌های جدید تأسیس شد، با صنعت خودروسازی به سرعت در حال توسعه و رشد است ، سریع و نیازهای روزافزون آن برای محصولات فیلتر همگام بود. این تجارت اصلی در آن زمان بود و هنوز هم هست.

امروز فرداهای دیروز خواهد بود.

در نگاهی به گذشته ، تاریخچه شرکت هنگست نیز یک تاریخچه خانوادگی هیجان انگیز است. مهم است که از ریشه ها و پیشرفت خود آگاه بمانیم. با این حال، در درجه اول، نگاه کردن به تاریخچه ما اعتماد و خوش بینی ما را برای آینده ای امن تر برای شرکت و کارمندان ما تقویت می کند. و شعار ما همیشه ثابت مانده است: “اگر کار کرد، آن را بگیرید. اگر کار نکرد، آن را رها کنید.

فیلتر هنگست

نمایندگی فیلتر هنگست

محصولات فیلتر هنگست به خیلی از کشور ها در سراسر جهان صادر می شود .و در بسیاری از نقاط دنیا دارای نمایندگی فعال دارد. پیشنهاد ما به شما این است از مراکز معتبر خرید نمایید.

فیلتر هنگست

شناخت فیلتر هنگست اصلی

خرید فیلتر هواکش هنگست

فیلتر هواکش یکی از مهمترین فیلترها در موتورهای بنزینی و دیزلی است. بسته به سطوح عملکرد، موتور خودروهای تجاری تا 2400 مترمکعب هوا در ساعت با ذرات 50 میلی گرم بر متر مکعب می کشد. فیلترهواکش با کیفیت هنگست Hengst به طور دائم ذرات خارجی را از هوای ورودی حذف می کنند و عملکرد ایمن و طولانی مدت موتور را حفظ می کنند. علاوه بر این، آنها سطوح بهینه مخلوط سوخت و هوا را تضمین می کنند و بنابراین بهترین احتراق ممکن را دارید.

خرید فیلتر هواکش هنگست

خرید فیلتر روغن هنگست

موتورهای احتراقی مدرن باید بیشتر و بیشتر تصفیه انجام دهند – و بنابراین همیشه باید به خوبی روغن کاری شوند. بسته به کاربرد، در هر دقیقه چند صد لیتر روغن از مدار موتور پمپ می شود تا اصطکاک روی قطعات متحرک کاهش یابد و از سایش زودرس پیستون ها، یاتاقان های شاتون و غیره جلوگیری شود. این فرآیند نه تنها به کیفیت روانکار بستگی دارد، بلکه همچنین در مورد عملکرد فیلتر روغن هنگست . حتی تحت سخت‌ترین شرایط، درج‌های فیلتر Energetic® ما فیلتراسیون مطلوب، حداکثر جریان و طول عمر را تضمین می‌کنند. مزیت خدمات ویژه: آنها را می توان به راحتی، سریع و تمیز تغییر داد. فقط درج باید جایگزین شود، که فقط چند مرحله ساده را انجام می دهد – یک موهبت برای محیط زیست نیز است، زیرا حجم زباله تولید شده از طریق تعمیر و نگهداری به طور پایدار کاهش می یابد.

فیلتر روغن هنگست

خرید فیلتر سوخت هنگست

بدون سوخت تمیز، هیچ چیز کار نمی کند: فیلترهای سوخت Hengst ایمنی عملیاتی موتور را حفظ می کنند و از سیستم تزریق در برابر آلودگی محافظت می کنند.

فیلتر سوخت هنگست

خرید فیلتر اتاق هنگست

هوای سالم در فضای داخلی خودرو | عملکرد فیلتراسیون ثابت | جلوگیری از ایجاد تراکم | بوی بد را به حداقل می رساند | نصب سریع و آسان

یک فضای ایده آل، بدون گازهای خروجی، گرد و غبار، گرده و غیره: فیلترهای کابین Hengst فضای سالم و بهداشتی را در خودرو تضمین می کند و در نتیجه توانایی رانندگان را برای تمرکز بالا می برد.

تعویض منظم فیلتر کابین برای اطمینان از عملکرد دائمی سیستم تهویه مطبوع ضروری است. قانون کلی حداقل یک بار در سال است و بسیاری از رانندگان دو بار در سال آنها را تغییر می دهند. این نه تنها از کیفیت هوا در خودرو محافظت می کند، بلکه مقاومت جریان و در نتیجه بار روی موتور فن را کاهش می دهد. فیلترهای کابین هنگست تقریباً 100 درصد گرده، گرد و غبار، سایر مواد حساسیت زا و بوهایی مانند گازهای خروجی از هوا را فیلتر می کنند. این یک فضای بهداشتی را در وسیله نقلیه تضمین می کند و به راننده کمک می کند هوشیار و متمرکز بماند.

فیلتر اتاق هنگست