فیلتر گازوئیل فوتون 460-430

خرید فیلتر فیلیتگارد 65232006-021

تاریخچه ای از فیلتر فیلیتگارد (کامینز فیلتر)

کمپانی فیلتر فیلیتگارد (کامینز) در سال های اولیه تاسیس این کمپانی که دو کارگر بیشتر در آن نبودند، فیلترهای روغنی کیسه ای و پارچه ای دوخته می شد. در سال 1963، این کمپانی نام خود را به فیلیتگارد تغییر داد؛ این نام به عنوان سنگ بنای صنعت فیلتراسیون موتورهای دیزلی شناخته می شود.در سال 2006 نام کمپانی مجددا تغییر کرد و تبدیل به فیلتر کامینز شد. هر چند که محصولات این کمپانی همچنان با نام فیلیتگارد به بازارهای جهانی عرضه می شوند تا فروش بیشتری داشته باشند.

نزدیک به 60 سال بعد از تولید فیلترهای کیسه ای با دست، کمپانی کامینز به عنوان پیشرو در فناوری محصولات فیلتراسیون موتورهای دیزلی سنگین شناخته می شود که توانسته در بیش از 6 قاره نمایندگی داشته و بیش از 4 هزار کارمند داشته باشد.

کمپانی فیلتر فیلیتگارد از همان سال های اولیه حضور خود، محصولات نوآورانه ای را طراحی می کرد تا در جهت افزایش زمان کارکرد خودرو، بهینه سازی عملکرد موتور، کاهش اثرات زیست محیطی و ارائه عمر طولانی تر تجهیزات برای محافظت از سرمایه گذاری مالک استفاده شوند.

امروزه نیز این کمپانی بیش از 200 ثبت اختراع جهانی برای فناوری محصولات خود دارد و همچنان به طراحی خلاقانه و عملکرد مثبت خود در این حوزه ادامه می دهد.

این کمپانی در طول سال های حیات خود توانسته جوایز صنعتی و جوایز مشتری مداری مختلفی را برای فناوری محصولات خود دریافت کند. از جمله این دستاوردها می توان به NanoNet® و StrataPore®، طراحی پیشرفته نازل Venturi در سیستم های فیلتراسیون روان کننده، ثبت اختراع تکنولوژی Spiratec که کارایی فیلتراسیون گریز از مرکز را به ارمغان آورده و موارد دیگر اشاره کرد. علاوه بر این سطوح جدید کمپانی فیلیتگارد و خط تولید کاملی که برای سیستم های تهویه میل لنگ باز و بسته دارد، به تولید کنندگان اصلی کمک کرده تا قوانین آلایندگی را به طور فزاینده ای رعایت کنند.

فیلیتگارد

کمپانی فلیتگارد از سال 1958 شما را به حرکت وا داشته است!

این شرکت در سال 1958 با نام فیلیتگارد به عنوان بخش فیلتراسیون کمپانی کامینز شروع به فعالیت کرد. در حال حاضر این کمپانی از بزرگ ترین شرکت های سازنده قطعات موتور دیزلی سنگین در جهان محسوب می شود که تولید کنندگان تجهیزات اصلی را در سرتاسر جهان تامین می کند.

کمپانی کامینز فیلتر در سال 1977 تا استرالیا گسترش یافت و محصولات خود را از ایالات متحده، به کمک یک شبکه توزیع ملی در منطقه اقیانوس آرام جنوبی بین قاره ها و کشورهای مختلف توزیع کرد.مانند : فیلتر هواکش فیلیتگاردفیلتر روغن فیلیتگاردفیلتر سوخت فیلیتگاردفیلتر کابین فیلیتگارد

این کمپانی در استرالیا، تاسیسات خود را در سال 1990 راه اندازی و شروع به تولید فیلتر هواکش کرد. این موضوع یک تصمیم استراتژیک برای افزایش سهم بازار، حمایت از تولید داخلی از طریق ایجاد شغل و کاهش هزینه های واردات بود. بعد از 25 سال، خط تولید فیلترهای هوا در این کشور هنوز فعال بوده و محصولات خود را به استرالیا، نیوزلند، پاپوآ گینه نو، جزایر منتخب اقیانوس آرام و مراکز توزیع در سنگاپور، ایالات متحده و اروپا عرضه می کند.

کمپانی فیلیتگارد در سال 1995 شروع به تولید مایع خنک کننده موتورهای سنگین کرد. در سال های اخیر، یعنی در سال 2010 نیز این کمپانی یک مرکز تولید AdBlue® را افتتاح کرده که کاملا منطبق با استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد، یعنی ISO 22241-1 است و توسط انجمن آلمان صنعت خودرو یعنی VDA (Verband der Automobilindustrie e. V.) برای تولید AdBlue و سیستم های کیفیت تایید شده است.

کمپانی فیلیتگارد ، امروز و آینده

موفقیت جهانی فیلتر کامینز نتیجه اشتیاق این کمپانی برای ارائه پشتیبانی بی نظیر از مشتریان و برتری در همه جوانب کسب و کار است. این کمپانی از عملکرد برتر فیلتراسیون تا روش های کارآمدتر تولید و تحویل را با بالاترین کیفیت ها دنبال می کند.

تکنولوژی های فیلیتگارد در فیلتراسیون، خنک کننده، تهویه میل لنگ و کنترل آلاینده ها کاملا قابل اعتماد بوده و فراتر از استانداردهای OEM را ارائه می دهند. خطوط تولید این کمپانی طیف گسترده‌ای از کاربردها و بازارها از جمله کامیون ها، 4WDها و ون ها، تجهیزات صنعتی برای کاربردهای ساختمانی، معدن، کشاورزی، دریایی و همچنین محصولاتی برای صنعت تولید برق را پوشش می دهند.

فیلیدگارد کسب و کار خود را توسعه می دهد زیرا می داند که برای پیشرفت کمپانی، باید مشتریان خود را پیشرفته تر کند. سیستم های موتور کاهش آلایندگی و تصفیه خودروهای تجاری این کمپانی، جدیدترین مواردی هستند که به محصولات این کمپانی افزوده شدند و به تعهد فیلیدگارد برای استفاده از راه حل های فناوری مناسب برای داشتن سیاره ای پاک تر کمک می کنند.

فیلتر کامینز معتقد است که نه تنها نیازهای مربوط به خدمات مشتریان را برآورده کرده؛ بلکه از آنها فراتر هم می رود. هنگامی که یک محصول فیلتراسیون کامینز را خریداری می کنید، از گارانتی برتر محصولات این کمپانی اطمینان خاطر دارید.

کمپانی کامینز فیلتراسیون متعهد به تولید و عرضه محصولات و خدمات با کیفیت است. سیستم کیفیت این کمپانی در سال 2003 گواهینامه ISO 9001 را دریافت کرده و پس از آن ISO 14001 (محیط زیست) را در سال 2009 و OHSAS 18001 (بهداشت و ایمنی) را در سال 2011 به دست آورده است.

گاتالوگ محصولات فیلتر فیلیتگارد و معادل سازی با فیلترسازان معتبر

کاتالوگ فیلیتگارد