نمایندگی فیلتر ساکورا

خرید فیلتر ساکورا 65232006-021

درباره شرکت ساکورا

فیلتر ساکورا توسط گروه شرکت های ADR در اندونزی مطابق با استانداردهای فنی بین المللی JIS/SAE تولید می شوند. ویژگی‌های مهم فیلتر ساکورا این است که به طور مشترک با تامین‌کنندگان کلاس جهانی ، برای برآورده کردن دقیق‌ترین استاندارد ها و اطمینان از راندمان بالا و حداکثر طول عمر تولید شده‌اند.

بیش از 7000 شماره قطعه موجود است شامل انواع فیلتر و سپرایتور برای تجهیزاتِ خودروی سبک و سنگین را ، پوشش می دهد. فیلتر ساکورا یک فروشگاه بزرگ برای انواع فیلتراسیون هستند.

فیلترهای ساکورا با بالاترین استاندارد توسط شرکت هایی که به طور کامل به سیستم مدیریت کیفیت TUV SUD ISO/TS 16949:2009 معتبر هستند، تولید می شوند. و از نظر کارایی، طول عمر، افت فشار، ارتعاش، ضربه، قدرت ترکیدگی و سایر معیارهای دقیق در آزمایشگاه طبق استاندارد بین المللی آزمایشگاه ISO/IEC 17025:2005 معتبر است، آزمایش شده است.

نمایندگی فیلتر ساکورا

محصولات فیلتر ساکورا به بیش از 120 کشور در سراسر جهان صادر شده است.و در بسیاری از نقاط دنیا دارای نمایندگی فیلتر ساکورا می باشد. پیشنهاد ما به شما این است از مراکز معتبر خرید نمایید.مجموعه ما بیش از سه دهه فعالیت مستمر در زمینه پخش عمده فعالیت دارد.طبق نقشه نمایندگی های ساکورا در جهان ، فیلتر ساکورا در ایران هیچ نمایندگی رسمی ندارد.

فیلتر ساکورا

گواهینامه های ساکورا

گواهینامه فیلتر ساکورا

Authorized Economic Operator (AEO)

فیلتر روغن کوماتسو W90 و W150 یونیک USO 0015

ISO 14001:2015

فیلتر روغن کوماتسو W90 و W150 یونیک USO 0015

ISO/IEC 17025

فیلتر روغن کوماتسو W90 و W150 یونیک USO 0015

IATF 16949

فیلتر ساکورا

فیلتر هواکش ساکورا

فیلتر هواکش ساکورا برای حذف ذرات موجود در هوا ، قبل از ورود به محفظه احتراق ساخته شده اند و در نتیجه موتور را تمیز نگه می دارند.

فیلتر گازوئیل ساکورا

فیلتر گازوئیل ساکورا با حذف آلاینده های ریز از ورود به سوخت، سیستم تزریق، تمیز نگه داشتن آنها موجب کاهش هزینه کلی می شود.

فیلتر کولنت ساکورا

آلودگی ها را حذف کرده و از تشکیل رسوب بر روی سطوح فلزی در سیستم خنک کننده جلوگیری می کند، در حالی که برای کمک به حفظ انتقال حرارت مناسب برای عمر و عملکرد بهینه موتور عمل می کند.

فیلتر سپرایتور ساکورا

هوای خروجی از کمپرسور را حذف کنید و آن را بدون روغن از کمپرسور پاک کنید تا از تمیز بودن هوا مطمئن شوید.

خرید فیلتر ساکورا

فیلتر آبگیر گازوئیل ساکورا

فیلتر آبگیر ساکورا با حذف آب موجود در سوخت قبل از رسیدن سوخت به موتور تزریق ان را کاملا تصفیه میکند.

فیلتر غبارگیر ساکورا

با حذف گرد و غبار خشک و دود راندمان سیستم های نیروگاهی و صنعتی را افزایش دهید. این به افزایش کارایی موتور کمک می کند و محیط تمیزتری را برای کارکنان فراهم می کند.

فیلتر کابین/اتاق ساکورا

فیلتر کابین ساکورا از سرنشینان خودرو در برابر آلاینده های موجود در هوا مانند ویروس، گرده، باکتری، گرد و غبار، مه دود و سایر ذرات ناخواسته به طور موثر محافظت می کند تا هوای پاک و محیطی سالم برای مسافر فراهم کند.

فیلتر هیدرولیک ساکورا

کمک به حذف ذرات ناخواسته و حفظ روغن به طور مداوم برای حفظ عملکرد سیستم هیدرولیک در حالت بالاترین راندمان